پمپ‌ بتن و مواد افزودنی به پمپ بتن

پمپ‌ بتن و مواد افزودنی به پمپ بتن

پمپ بتن برای انتقال بتن استفاده می شود و انواع مختلفی از پمپ بتن وجود دارد. که شامل پمپ بتن زمینی، پمپ بتن دکل پمپ بتن موبایل یا سیار و غیره می باشد.
استفاده از انواع روان كننده ها بتن برای پمپ بتن به امر حیاتی تبديل شده است. اين مواد با اهداف گوناگون از جمله پمپ كه به بتن با اسلامپ بالا نياز است، مورد استفاده قرار مى گيرند. فابیر تولید کننده انواع روان کننده بتن مناسب برای استفاده در پمپ بتن می باشد. با استفاده از روان کننده بتن مناسب برای پمپ بتن، پمپ پذیری بالارفته و باعث می شود که استهلاک پمپ بتن پایین بیاید.

انواع پمپ بتن

  1. پمپ بتن زمینی
  2. پمپ بتن دکل شوئینگ -  پمپ بتن دکل شوئینگ و موبایل دارای ارتفاع قابل تنظیم تا ارتفاع 100 متر می باشند
  3. پمپ بتن سیار
  4. پمپ بتن دکل دار
  5. پمپ بتن موبایل

پمپ بتن

پمپ بتن نوع ثابت یا پمپ بتن زمینی

در پمپ بتن  ثابت، بتن مورد نیاز خود را از میکسر می گیرد و به محل مورد نظر پمپ می کند این  درصورتی که پمپ بتن موبایل در مکان پروژه قرار دارد.

 پمپ بتن از نوع سیار

پمپ بتن از نوع سیار بتن را از میکسر بتن می گیرد و به مکان مورد نظر پمپ می کند.در صورتی که پمپ بتن سیار بر روی کامیون نصب شده.

 تاثیر فوق روان کننده ها و روان ساز ها بتن در کارکرد پمپ بتن

 فوق روان کننده ها و سوپر روان ساز های این شرکت در بتن مورد استفاده در پمپ بتن موجب روان شدن کاذب برای پمپ پذیری راحت و آسان پمپ بتن و داشتن بتنی هموژن در پمپ بتن می شود که باعث کاهش هزینه استهلاک پمپ بتن می شود و همچنین عمر پمپ بتن را بالا می برد.

جهت مشاوره برای استفاده از انواع روان کننده های پمپ بتن لطفا با کارشناسان فابیر تماس بگیرید.