بتن آماده مواد افزودنی در بتن آماده

بتن آماده

شرح بتن آماده

بتن آماده مصرف تولیدی شرکت فابیر یک بتن آماده ای است که بعد از مخلوط شدن بتن آماده با آب و یک افزودنی بتن مورد نیاز یک بتن آماده و بدون انقباض تولید می کند که در آن بتن به دلیل درشتی دانه های موجود در بتن آماده برای استفاده درسازه های نیمه حجیم مناسب است.
 بتن آماده ساخت فابیر از لحاظ استحکام دارای خواص شیمیایی و مکانیکی خوبی می باشد. و این بتن آماده برای نصب ماشین آلات صنعتی و فنداسیون استفاده می شود.
برای دست یابی به مقاومت 280 kg / m2 در نمونه استوانه ای و روانی حدود 17 cm لازم می باشد که برای هر کیسه 25kg CA2.5 kg ژل تخصصی و 1.3 تا 1.4 لیتر آب را با بتن آماده مخلوط کرد. با این ترکیب درهفت روز مقاومت بتن به 320 kg / m2 در 28 روزه به 380 kg / m2 بر روی نمونه استوانه ای خواهد رسید .

بتن آماده و  3 موارد کار برد عمده بتن آماده

  1. بتن آماده با خاصیت بدون جم شدگی برای  گروت ریزی نیمه حجیم زیر پی ها ی صنعتی.
  2.  مرمت سازه های صنعتی که نیاز به بتن آماده بدون انقباض دارد.
  3.  پر نمودن چاله باکس های نیمه حجیم با بتن آماده.

 جهت مشاوره و دریافت اطلاعت بیشتر در مورد تولید بتن آماده و قیمت بتن آماده می توانید با واحد فروش شرکت فابیر تماس حاصل فرمایید .

4 خواص عمده بتن آماده فابیر

  1. بتن آماده فابیر با یک افزودنی بتن شامل تمام مواد سیمانی و سنگدانه می باشد .
  2.  بتن آماده فابیر دارای مواد افزودنی مخصوصی می باشد که به بتن آماده استحکام و روانی مناسبی دارد.
  3.  بتن آماده تولید شده با مواد افزودنی فابیر مشکل انقباض در بتن جوان را با انبساط گازی جبران می کند.
  4.  در ساخت بتن آماده فابیر سنگ دانه های آهنی استفاده نشده است و این بتن آماده با استاندارد های مورد نیاز تولید شده و استحکام و دوام این بتن آماده گارانتی شده است.  

بتن آماده

 

تحویل بتن آماده

بتن آماده فابیر در كیسه های 25 کیلو گرمی آماده تحویل می باشد. و یا این بتن آماده به صورت درخواست مشتری بسته بندی و قابل تحویل می باشد. شکل ظاهری بتن آماده این بتن آماده به صورت مخلوط پودر و سنگدانه تولید وعرضه می گردد . نگهداری وانبار بتن آماده بتن آماده تولیدی فابیر در کیسه های اصلی بدور از رطوبت و گرمای زیاد تا یک سال قابل استفاده می باشد. و در شراط نگهداری دیگر ممکن است تاریخ انقضا بتن آماده کمتر باشد.

دستوالعمل مصرف بتن آماده:

قبل از مصرف بتن آماده از پاک شدن سطوح از هر گونه آلودگی و چربی و سنگ ریزه های سست و زا ئد دیوارهایی که قبلا بتن ریزی شده اطمینان حاصل نمایید. پس از به خوبی مخلوط کردن بتن آماده با آب آن را سریع استفاده نمایید. بهتر است که در مناطق گرمسیر آب مورد نیاز بتن آماده به دمای 4 درجه سانتی گراد برسد. وزن مخصوص بتن آماده تازه مرطوب: وزن مخصوص بتن آماده تازه مرطوب حدودا 2370kg/m بسته به درست بودن روش مصرف بتن آماده و اختلاط آن مطابق دستور العمل توصیه شده می باشد

جهت خرید بتن آماده در تهران ،تبریز، اصفهان , مشهد، با شرکت فابیر تماس بگیرید. همچنین برای مشاوره استفاده از مواد افزودنی بتن و قیمت های بتن آماده  و طرح اختلاط بتن با مشاوران ما تماس بگیرید.